Карпфішинг на 124 кілограми. Вінничани потрапили в п’ятірку кращих рибалок країни


  • Лариса ОЛІЙНИК
  • 0
  Карпфішинг на 124 кілограми. Вінничани потрапили в п’ятірку кращих рибалок країни
  Вінничанин Сергій Міщук пишається трофеєм
  • Майже сто годин риболовлі і 12 команд з усіх куточків країни. Так днями у Київській області пройшов всеукраїн­ський турнір з карпфішингу «Ulyaniki CUP 2020». Команда вінничан зайняла четверте місце, потрапивши до п’ятірки найкращих спортсменів України.

  Цьогоріч 12 команд з усіх куточків країни брали участь у всеукраїнському турнірі з карпфішингу «Ulyaniki CUP 2020», який традиційно проходив у Київській області, в селі Уляники.

  Об этом сообщает Русский репортер

  Серед любителів спортивної риболовлі озеро Уляники є одним із найбільш популярних. Водойма площею 21, 5 гектарів, славиться тим, що тут знаходиться чи не найбільша риба в Україні, яку кожний риболов-спортсмен мріє впіймати, сфотографувати та відпустити.

  Мета подібних турнірів — популяризація риболовного спорту, вдосконалення майс­терності.

  Щорічний змагання «Ulyaniki CUP» є комерційними. Участь в ньому кожній команді коштувала по 8 тисяч гривень.

  Турнір тривав п’ять днів, 97 годин. Переможців визначали за дво­­ма номінаціями: загальна вага та п’ять найбільших рибин. У залік йшли тільки дзеркальні, лускаті і лисі коропи та амури, вагою від трьох кілограмів.

  Представниками Вінниччини виступила команда «Robin Carp» — Сергій Міщук, Вадим Гальчак та Борис Копитко, які професійно займаються ловлею коропів вже кілька років. Вони зайняли четверте місце, потрапивши до п’ятірки найкращих спортсменів в Україні.

  Команда Вінниччини спіймала вісімнадцять рибин вагою 123 кілограми 675 грамів. Найбільші з них: 14,920 кг, 12,050 кг, 10,500 кг, 9,070 кг, 8,945 кг.

  Як зазначають учасники команди, це було драйвово, вони отримали позитивні враження та цілком задоволені результатами.

  — Ми, хоч і маємо власний магазин рибальського спорядження, участь у подібних змаганнях беремо лише другий рік: три рази в минулому і два рази в цьому році, — розповідає вінничанин Сергій Міщук. — Минулоріч отримали третє місце у змаганнях зі спортивного карпфішингу на Житомирщині. На змаганнях в Уляниках — лише четверте. Разом з тим, наша команда увійшла в п’ятірку кращих рибалок України, і ми цим дуже пишаємося.


  Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Sport/karpfishing-i-chetverte-prizove-mistse-vinnichani-odni-z-kraschih-riba-11107415.html”

Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.