Злодій в законі "Полік" вимагав 1 мільйон за моральну шкоду та український паспорт, але натомість опинився в ПТПІ

  31 липня 2020 року Приморський районний суд Одеси в повному обсягзі задовольнив позов регіонального управління Державної міграційної служби про затримання з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення за межі території України 46-річного уродженця грузинського міста Кутаїсі Полікарпе Джанелідзе, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Полік". Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.

  Об этом сообщает FIB

  За його словами, відповідне рішення про затримання строком на 6 місяців з поміщенням короля злочинного світу до Миколаївського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства (ПТПІ) в селі Мартинівське ухвалила суддя Юлія Свячена.

  Інсайдер Dетектив-Info додає: "Поліка" "прихопили" правоохоронці в Одесі 29 липня поточного року. За іронією долі, затримання Джанелідзе символічно ледь не співпало з днем народження, який достойник святкує 27 липня.

  Раніше на сторінках нашого видання ми викладали сутність тривалої суперечки навколо громадянства короля злочинного світу. Точкою відліку вважається 21 грудня 2017 року, коли "міграційниками" Житомирської області український паспорт Полікарпе Джанелідзе було вилучено та визнано недійсним. Адвокати короля злочинного світу оскаржили це рішення, та зрештою — домоглися його скасування. Подальші події свідчать — це дозволило уповільнити, але не зупинити процес "полювання" на "Поліка".

  З матеріалів судового реєстру випливає, що протягом останніх місяців достойник був обізнаний про готування йому нового "подарунку" від силовиків. Він намагався всіляко пручатися від його отримання та прямо заявляв — існує реальна можливість щодо його примусового видворення за межі нашої держави.

  Першим дзвоником стала ситуація, коли на початку травня 2020 року Джанелідзе звернувся до міграційників Львівщини, вимагаючи видати йому паспорт громадянина України, однак отримава відмову. Після цього "Полік" почав контратакувати можновладців одразу по кількох напрямках.

  По-перше, у червні 2020 року адвокати Джанелідзе звернулися до Хмельницького апеляційного суду. Тут вони домагався скасування постанови слідчого про закриття кримінального провадження відносно "житомирських міграційників", які аннулювали чинність паспорта з тризубом "Поліка" наприкінці 2017 року.

  Відповідна справа була порушена в лютому 2019 року за рішенням суду з приводу ймовірного службового підроблення (ч.1 ст.366 КК України) — внесення відомостей в інформаційну підсистему "Недійсні документи" стосовно паспорту Джанелідзе. Розслідуванням провадження опікувалося теруправління Державного бюро розслідувань у місті Хмельницький, 30 серпня слідчий виніс постанову про його закриття "в зв’язку з відсутністю в діянні службових осіб УДМС в Житомирській області складу кримінального правопорушення". "Полік" оскаржив це рішення в судах двох інстанцій, але безрезультатно. 24 липня 2020 року апеляційна інстанція не знайшла підстав для поновлення справи.

  По-друге, Полікарпе Автанділович домагався відшкодування йому моральної шкоди, завданої йому рішенням "міграційників" про визначння недійсним українського паспорту "злодія в законі". Спричинені йому душевні муки "Полік" оцінив в 1 млн.₴

  Інсайдер Dетектив-Info стверджує: ця судова суперечка стала останньою краплею, яка переповнила чашу терпіння правоохоронців та можновладців. 27 липня працівники Управління карного розшуку Нацполіції затримали Полікарпе Автанділовича в Одесі. На момент підготовки цього матеріалу "злодія в законі" вже було доправлено до ПТПІ.  Джерело статті: “https://detective-info.com.ua/zlodij-v-zakoni-polik-vimagav-1-miljon-za-moralnu-shkodu-ta-ukrainskij-pasport-ale-natomist-opinivsya-v-ptpi.html”

Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.