Баканов може стати новим генпрокурором України – ЗМІ

  Баканов уже рік очолює СБУ

  Голова Служби безпеки України Іван Баканов може очолити Офіс генерального прокурора, а нинішня генпрокурорка Ірина Венедіктова – стати новим міністром юстиції. Про це йдеться в матеріалі агентства "РБК-Україна" "Невдалі кадри: чому у владі знову заговорили про гучні відставки".

  Об этом сообщает Руспрес

  Імовірність такої ротації озвучили джерела агентства у "Слузі народу".

  "Ротація Баканов-Венедіктова – це цілком робоча схема. Чутки про це давно ходять, але поки ніякої конкретики немає", – сказав один зі співрозмовників "РБК-Україна".

  Інше джерело розповіло, що чинним главою Мін’юсту Денисом Малюською через його "ексцентричну поведінку" незадоволена приблизно третина фракції "Слуга народу".

  Агентство зауважує, що у Малюськи є і чимала група підтримки всередині фракції монобільшості.

  "Це спочатку була мрія Баканова – стати генеральним прокурором. Але тоді, як багато говорили, на цій посаді був кум президента [Петра Порошенка Юрій] Луценко. Ставити іншого "кума" було б неправильно. Просто зараз уже всім однаково. А Венедіктова, у свою чергу, може бути дуже хорошим міністром юстиції", – сказав ще один співрозмовник агентства.

  Баканов очолює СБУ із серпня 2019 року. До цього у 2013–2019 роках він був керівником студії "Квартал 95", яку заснував нинішній президент Володимир Зеленський, і очолював його передвиборчий штаб. На пресконференції 20 травня 2020 року Зеленський заявив, що такого чесного голови СБУ, як Баканов, ще ніколи не було. Венедіктова стала генпрокуроркою 17 березня.


  Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/bakanov-mozhe-stati-novim-genprokurorom-ukrajini-zmi-1517040.html”

Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.