«Атлон-Авіа» показав презентацію дрону-камікадзе «Грім»

  Науково-виробниче підприємство «Атлон-Авіа» показав презентацію дрону-камікадзе ST-35 «Грім»
  «Атлон-Авіа» показав презентацію дрону-камікадзе «Грім»

  Науково-виробниче підприємство «Атлон-Авіа» показав презентацію дрону-камікадзе ST-35 «Грім», про випробування якого повідомляли у вересні 2020 року.

  Об этом сообщает Преступная Россия

  У порівнянні з традиційними артилерійськими засобами, використання високоточного баражуючого боєприпасу забезпечує виконання вогневого завдання з максимальною ефективністю та мінімальними супутніми втратами, зокрема серед цивільного населення та інфраструктури.

  БпАК ST-35 «Грім» – це засіб високоточного ураження цілей. особливістю застосування даного комплексу є можливість ураження цілей на закритих позиціях та використання різних типів бойових частин.

  Він розроблений із застосуванням сучасних технологічних рішень для досягнення високих експлуатаційних показників та рівня радіолокаційної, візуальної й акустичної малопомітності. При створенні комплексу було використано багаторічний досвід у розробці, виробництві та підтримці життєвого циклу безпілотних авіаційних систем військового призначення, що використовуються у військових конфліктах.

  ST-35 «Грім» може використовувати широкий спектр бойових частин (осколково–фугасні, термобаричні, запалювальні, кумулятивні) для уражання особливо важливих цілей та об’єктів критичної інфраструктури, в т.ч. РЛС, комплексів РЕБ, елементів систем зв’язку та управління, складів боєприпасів та ПММ і т.д. Аеродинамічна схема з Х-подібною компоновкою забезпечує високі точнісні характеристики при наведенні на ціль для її ураження по вертикальній траєкторії.

  Баражуючий боєприпас «Грім» ST-35 перед запуском

  Основні ТТХ баражуючого боєприпасу «Грім» ST-35

  Крейсерська швидкість: 120 км/год
  Тривалість польоту: 60 хв
  Злітна вага: 10 кг
  Вага бойової частини: 3,5 кг
  Типи бойової частини:
  – термобарична
  – кумулятивна
  – уламково-фугасна
  Ймовірність ураження цілі: 0,95
  Ефективна робоча висота: 800-1200 м
  Розрахунок: 3 особи

  Типовий носимий комплект БпАК для місій складається з 3-х боєприпасів, які переносять у рюкзаках, загальною вагою ~15+ кг кожний.

  Для збільшення тривалості і дальності польоту, до складу комплексу входить мультикоптер, що призначений для вертикального запуску баражуючого боєприпасу та подальшої ретрансляції сигналів управління та даних корисного навантаження.

  Опублікував:
  Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

  Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/blogs/atlon-avia-pokazav-prezentatsiiu-dronu-kamikadze-hrim-350271.html”

Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.