Колишній держсекретар США висловився по Донбасу

  "Колишній
  Колишній держсекретар США висловився по Донбасу

  "Але і Росія повинна винести урок: не можна отримати повагу односторонніми вимогами або демонстрацією сили", — вважає Генрі Кіссінджер.

  Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

  Колишній держсекретар США Генрі Кіссінджер вважає, що Україна повинна бути незалежною і не входити у військові блоки. Про це він заявив в інтерв’ю виданню The Atlantic.

  "Я вважаю найкращим варіантом незалежну Україну, поза військовими блоками. Якщо від України відокремити дві області Донбасу, вона гарантовано стане постійно ворожою по відношенню до Росії. Україна тоді залишиться під владою своєї західної частини. Рішення в тому, щоб дати цим областям Донбасу автономію і право голосу у військових питаннях. Але в іншому залишити їх під управлінням України", -заявив він.

  Генрі Кіссінджер вважає, що Росію неможливо привести в міжнародну систему шляхом перетворення. Це питання має вирішуватися без військових варіантів. "Але і Росія повинна винести урок: не можна отримати повагу односторонніми вимогами або демонстрацією сили", — говорить екс-держсекретар США.

  Політик заявив, що не очікував того, що республіканець зможе випередити свою суперницю, демократа Хілларі Клінтон. За його словами, російський лідер очікує від Трампа першого кроку. Так, Кіссінджер зазначив, що Росія і США перетинаються у питаннях України і Сирії, тому співпраця двох лідерів викликає такий інтерес.


Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.