Словенська авіакомпанія Adria Airways припинила роботу в Україні


  Словенська авіакомпанія Adria Airways припиняє польоти з Любляни в столиці України, Польщі та Румунії.


  Авіакомпанія рекламувала ці три напрямки в своєму останньому зимовому сезоні ще два тижні тому, але з тих пір оновила дані, виключивши всі згадки про рейси, повідомляє 1NEWS.


  “Беручи до уваги можливості і дані обставини, ми вирішили ще більше оптимізувати наші операції з початком зимового сезону і вирішили не продовжувати польоти за цими трьома напрямками наразі, а саме в Бухарест, Київ і Варшаву. Наша довгострокова мета – зростання, але ми хочемо зберегти стійкість і стабільність, а наші послуги зробити надійними і безпечними”, – прокоментували ситуацію в Adria Airways.


  Польоти між Києвом і Любляною були розпочаті минулого зимового сезону, а в Бухарест були відкриті в березні разом з ще шістьма іншими новими напрямками. Цього літа рейси до Києва і Варшави виконувалися тричі на тиждень, а в Бухарест – два рази на тиждень. У результаті аеропорт Любляни більше не буде сполучений з Києвом і Бухарестом, в той час як LOT Polish Airlines продовжує виконувати щоденні рейси між польськими та словенськими столицями за маршрутом, розробленим Adria.


  Нагадаймо, що Adria Airways літала в Україну до 2012 року. У жовтні 2017 року авіакомпанія відновила польоти в Україну після п’ятирічної перерви.
  Adria Airways – словенська авіакомпанія. Штаб-квартира розташована в Любляні, місце базування літаків – Міжнародний аеропорт Любляни (Брнік). Представництва компанії є в Любляні, Брюсселі, Франкфурті, Москві та Цюріху, а офіси продажів – практично у всіх європейських містах.


  Входить до авіаційного альянсу Star Alliance, виконує регулярні авіаперевезення в Європу та на Близький Схід.
  Джерело: Новое время


  Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/slovenska-avyiakompaniya-adria-airways-pripinila-robotu-v-ukrayini.html”

Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.