Ця тема звучала постійно: Безсмертний підтвердив, що Росія пропонувала обміняти Донбас на Крим

  Роман Безсмертний підтвердив, що РФ пропонувала обміняти Донбас на Крим

  Екс-представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи Роман Безсмертний заявив, що офіційні представники РФ у Мінську не раз пропонували відмовитися від претензій на Крим заради повернення Донбасу.

  Про це він сказав в ефірі каналу 112 Україна, передає прес-служба політика.

  "Такі розмови справді велися під час роботи Тристоронньої контактної групи. Особливо, коли учасники виходили відпочити, ця тема звучала постійно. Зазвичай російська сторона доповнювала це словами "Вы же понимаете, что вопрос Крыма уже не будет рассматриваться". І це постійно та нав’язливо повторювалося", — сказав він.

  За словами Безсмертного, зрозуміло, що представники української сторони відразу відкидали пропозиції.

  Політик зазначив, що з боку РФ "нічого тут нового і несподіваного немає", "важливо, що українська сторона реагує правильно".

  Раніше представник України в підгрупі з безпеки Тристоронньої контактної групи в Мінську Євген Марчук заявив, що для завершення війни на Донбасі Україні неофіційно надійшла пропозиція відмовитися від претензій на окупований Росією Крим.

  Читайте у новому номері журналу НВ

  • Смерть активістки погрожує владі
  • Чому ВВП України росте, але повільно
  • Кремль грає в підкидного дурня на виборах в «ДНР»
  Читати журнал онлайн
  Ukraine-2020
  Facebook Twitter Google+


  Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/tsja-tema-zvuchala-postijno-bezsmertnij-pidtverdiv-shcho-rosija-proponuvala-obminjati-donbas-na-krim-2506232.html”

Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.