Лоукостер Ryanair прийме на роботу 250 українських IT-фахівців

    Ірландський лоукостер Ryanair, який зайшов на український ринок, планує працевлаштувати українських ІТ-фахівців у новому дата-центрі в Україні. Про це в інтерв’ю озповів гендиректор Ryanair Майкл О’Лірі, інформує 1NEWS.    Він зазначив, що у Ryanair є велика потреба у зберіганні та обробці даних, тож для цього авіакомпанії потрібні компетентні кадри.


    «З досвіду роботи свого дата-центру в польському Вроцлаві ми знаємо, що українці мають таку компетенцію. Там з 250 працівників понад 50% – це IT-фахівці з України. Ми вважаємо, що було б значно ефективніше створити ще один дата-центр нашої компанії в Україні, і тут працевлаштувати ще 250 українських фахівців. Ми вже працюємо над цим», – сказав О’Лірі.


    Нагадаємо: ірландський лоукостер Ryanair літатиме з України за 15 рейсами з осені 2018 року. Найдешевші квитки Ryanair коштуватимуть від 10 євро. Міністр інфраструктури України Володимир Омелян анонсував рейси лоукостера ще в 4 українських міста.


    Нагадаємо, міжнародні аеропорти «Бориспіль» (Київ) і «Львів» з ірланським лоу-кост-авіаперевізником Ryanair про початок польотів в Україну.Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.