’’Нас намагаються нагнути’’: Михалков образився на Голлівуд і успішне кіно

  Російський режисер Микита Михалков виступив проти прокату західних фільмів в Росії, обурившись тим, що відвідуванням кіносеансів із закордонним кіно росіяни "годують" тих, хто накладає на країну санкції.

  Як пише ТАСС, на думку Міхалкова, захід не поважає Росію і лише "намагається нагнути" росіян, за що йому, як громадянину країни, прикро.

  ’’Нас намагаються нагнути’’: Михалков образився на Голлівуд і успішне кіно

  Фото: Главред

  "Ми занадто багато грошей віддаємо людям, які нас не поважають... Нам оголошують санкції, нас намагаються нагнути, а ми віддаємо їм гроші. Мені, як громадянину країни, прикро, що ті, хто нас не поважає, збирають мільярди в російському прокаті. Чому ми повинні їх годувати?" — заявив режисер.

  При цьому Михалков так і не зміг відповісти журналістам, в якій пропорції потрібно показувати російське та зарубіжне кіно в прокаті.

  Новини
  ‘’Руйнівний характер’’: Михалков розповів про близьку дружбу з Путіним

  "Це все треба рахувати", — відмахнувся він.

  Дивіться також на OBOZREVATEL, як Микита Михалков, який назвав президента Росії Володимира Путіна своїм другом, осоромився в спробах захистити його від критики. Режисер так і не зміг відповісти інтерв’юеру, чому сам ніколи не критикує главу держави.

  Читайте всі "Новини Росії" на OBOZREVATEL.  Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/news/nas-namagayutsya-nagnuti-mihalkov-obrazivsya-na-gollivud-i-uspishne-kino.htm”

Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.