Іван Матвєєв влаштував «пір на весь світ»!


  Вершки суспільства зібрались у Чернігівському пабі «Varenik’s», щоб поздоровити місцеву зірку Івана Матвєєва. 7 вересня він відзначав свій третій ювілей. Вечірка на його честь називалась «30th Party». Гуляння не обійшлось без місцевих знаменитостей. Розважали гостей КВН дует «Кугути», панк гурт «People Plant», джаз-бенд «Jam Bubble Band» та хіп-хопер МС ЕМ. Шановний пан МС ЕМ навіть спеціально написав пісню для іменинника. У якій пропонував як слід гуляти День Народження.

  Привітати Івана прийшли його рідні, друзі та колеги по цеху. Зокрема Артем Широкий, співак Вадим ШЕСТОКОВ, власник пабу Ігор Вареник, Річард Муратто.

  Веселий настрій дарував КВН дует у складі Максима Ворони, Фігляра та Артема Широкого. Вони презентували як старі, так і нові роботи. Присутні не переставали аплодувати й сміятися.

  Якісним англійським панком порадував гурт «People Plant». Бездоганна й мелодична англійська мова зачаровувала з перших хвилин.

  – Думаю, свято вдалось! – ділиться враженням іменинник.

  Іван Матвєєв – ведучій телепрограми «Телевізор», журналіст, радіо ведучій, режисер та просто чернігівець. Він «намалював» себе сам. Самотужки досяг усього, що зараз має. Ваня випромінює таку енергію, що здається, йому все під силу і ніколи не мав ні страждань, ні розчарувань ні відчаю. Чого бажаю йому і надалі!


Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.