«Пожежники»


  «Пожежники» —= палії= ?
  В Кіровограді згоріло міське казначейство. Згоріло не до тла, але даху вже у нього немає. Розвиваючи тему «даху» в суто «українському», на жаль, соціальному розумінні слід відзначити, що обслуговуванням державних установ у місті займаються не державні структури, а такі собі, самі розумієте які фірмочки… Чому спитаєте … Мабуть тому, що з «дахом» у них все гаразд, бо він нікуди не їде і перебуває над ними. Чи оголосять причину пожежі в казначействі? Мабуть, що так, бо куди дітися від цього в правовій державі. Але що буде з тією фірмочкою, що обслуговувала своєю сигналізацією солідну фінансову державну установу.
  Журналісти «розкопали» назву тієї фірмочки, і навіть цікаві обставини, що виникли перед пожежею. «АПС-центр», що не врятував своїми послугами будинок від пожежі, мав угоду з згаданим казначейством. Про «порятунок» можна митикувати с того, що сигналізація таки спрацювала, але гасили ту пожежу цілих сім годин. Та найзагадковішою обставиною є те, що згадана фірма напередодні отримала листа про відмову в її послугах від об’єкту загоряння, з мотивацією про фінансову скруту.
  «Пожежники» —= палії= ?
  Отакі додаткові обставини пожежі… Про що спільноті та пожежа сказала? Що треба ретельно думати, перед розірванням угод чи про те, що треба справно ловити терористів-паліїв? Може воно і спів падіння, але дуже підозріле… А сигналізація виявляється не дуже рятує чужі дахи від вогню… Жити в тому приміщенні казначейство не може і пакує неспалені «фінансові кінці», що перевезти в інші приміщення та почати працювати далі..
  Злорадні городяни, що знають багато про такі фірми, їх угоди та методи справжнього обслуговування, кажуть що це було попередження іншим непокірним клієнтам, що вирішили сховатися від «пожежників» за кризу.
  Багатовекторне протипожежне обслуговування та їх роззосередження під дахами приватних структур неминуче набуває ознаки напівкримінальних блатних чи кумівських діянь. Ті хто валив все існуюче попередньо здається думав лише про бариші та їх збільшення, а далі хай горить все отим вогнем… Все одно буде попит, бо пожежа годує неначе матір рідна. При виникненні пожеж завжди винна якщо не електропроводка, то ще хтось, але не той хто живе з пожеж.

Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.