Beauty


  Кольори це, як здоровий спосіб життя, завжди потрібно добре продумати перед тим, як одіти і йти прикрашати світ,отож декілька порад. Блондинка,незабутнє враження справить коли одіне світле з світлим, наприклад світле плаття з світлим жакетом,чи світле з темним Лили собески та ніколи темне з темним,так,як це зробила Лілі Собескі,а також блонди проходьте мимо темно вишневий одяг! оскільки це придає +8років.

  Брюнеткам личить темне з темним,темне з світлим та ніколи світле з світлим та ще й з таким принтом як рози.Здавлось би, що навіть така Голівудська зірка, як Єва Мендез, щоб не оділа завжди прекрасна но це фото є свідченням того про що я вас попереджаю .

  Ева мендес

  Багатошаровість зараз в моді так що не зволікайте одягайте футболку,жилет,акцент у цьому сезоні на туфлі.Беріть приклад з Ферджі Ферджи

  Хитрості макіяжа Світлоокі блондинки можуть підкреслити бездоганну фарфорову білизну шкіри легким тональним кремом відповідного тону, а для блакитних або сірих очей їм краще вибрати тіні бірюзових тонів. Губи до таких очей-озер підуть пухкі з натуральним ніжно-рожевим блиском. Рум’ян не потрібно, вії трохи зпушені тушшю, брови природної форми і кольору.

  Кароокі брюнетки в макіяжі очей і губ віддадуть перевагу світлим відтінкам рожево-ліловий – шоколадних тонів. Шкіра – золотисто-матова, з ніжним, ніби сонячним рум’янцем, глибину карих очей підкреслять лілово-сірі тіні, вії – густі і довгі. А ось губи можна нафарбувати насичено-рожевим блиском, або зробити природнішими — карамелево-рожевими.

  Руді дівчата завжди виглядають яскраво і ефектно. Доповненням до завзятого енергійного денного образу стане макіяж з лимонно-бронзовими тінями для вік і полунично-рожевими блискучими губами. Акцент при цьому робиться на очі, обрамлені довгими густими віями. Тональний крем – світлого золотисто-бежевого відтінку.


Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.