Єврокомісія висунула пропозицію про умови транзиту газу після 2019 року

  Єврокомісія висунула пропозицію НАК " Нафтогаз України" та російському "Газпрому" щодо умови транзиту газу після 2019 року.
  Про це заявив віце-президент Єврокомісії Марош Шефчович по завершенні тристоронніх газових переговорів Україна-ЄС-Росія в Брюсселі.
  "Наприкінці зустрічі я висунув сторонам пропозицію, яка передбачає три головні параметри майбутньої угоди: тривалість, обсяги та мита. Але вона також передбачає такі важливі параметри як інвестиції, законодавчі та технічні вимоги. Не вдаючись до деталей з тим, щоб забезпечити успішний результат, я переконаний, що це чесна пропозиція, що базується на нашому глибокому аналізі і довгих експертних переговорах", — сказав він.
  "Я б хотів скликати наступну міністерську зустріч у травні цього року. Ми запропонували сторонам продовжити дискусії на рівні старших експертів", — додав Шефчович.
  Глава Міненерго РФ Александр Новак заявив, що пропозиція Шефчовича — "це певна точка відліку, яку ми точно будемо розглядати".
  "Ми вперше її почули, вперше її отримали. Сподіваюсь, у найближчі два місяці у нас буде достатньо часу, щоб її обговорити. Це пропозиція щодо майбутніх обсягів і термінів контракту після 2019 року. Деталі пропозиції поки що коментувати не хочу", — сказав він.
  " Газпром" на переговорах заявив, що готовий продовжити газові контракти після 2019 року навіть без проведення експертних консультацій.

  Джерело статті: “https://www.newsline.com.ua/society/evrokomisiya-visunula-propozitsiyu-pro-umovi-tranzitu-gazu-21012019185500”

Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.