Пасічники Київщини вийшли зі Спілки пасічників України

    Про це у коментарі повідомив колишній голова Київської обласної спілки пасічників Сергій Терентьєв, передає Kurkul.com.

    За його словами, між бджолярами Київщини та керівництвом СПасУ виник ряд непорозумінь стосовно питань впровадження наукових розробок у виробництво, регулювання експортної ціни на мед, яка знизилась із 52 грн/кг до 27 грн, захисту бджолосімей від наслідків використання агрохімії господарствами, комунікації із Міністерством аграрної політики та продовольства України. Проблеми відсутності розуміння та продуктивної співпраці тягнуться ще з минулого року. Це спонукало Сергія Терентьєва на рішучий крок, коли Голова Спілки пасічників Київщини спалив своє посвідчення.

    Рішення про вихід зі Спілки пасічників України не було раптовим. Йому передував ряд районних зборів пасічників Київщини, де ініціатива отримала підтримку бджолярів Обухівського, Тячівського, Ставищенського та інших районів області.

    Нагадаймо, питання зниження ціни на мед підіймав перший віце-президент Спілки пасічників України Віталій Нагорнюк.    Джерело статті: “http://agravery.com/uk/posts/show/pasicniki-kiivsini-vijsli-zi-spilki-pasicnikiv-ukraini”

Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.