Сайрус вразила сукнею на прем’єрі стрічки свого чоловіка

  Молода дружина кінозірки Ліама Хемсворта вийшла на червону доріжку за прем’єри чергової стрічки у вражаючій червоній сукні від Valentino. Ба більше – представила свого новоспеченого чоловіка у глядацькому залі, оскільки сам Хемсворт мав певні проблеми зі здоров’ям.

  Спеціально до неабияк зворушливої картини «Хіба це не романтично?» та прийдешнього Свята Усіх Закоханих співачка вбралась у не менш чуттєве вбрання. Червоний хідник, пишна червона сукня із фатину та яскраво-червоні губи. Що ж, образ безсумнівно заслуговує уваги.

  Sorry I couldn’t make it to the @isntitromantic premier tonight guys. Been dealing with some pretty annoying health stuff the last couple days. Lucky I have the best girl in the world to represent for me! Thanks for the support babe! I hope everyone enjoys the movie! It’s a perfect Valentine’s Day flick so if ya ain’t got nothin better to do then go see it! Love to all!

  A post shared by Liam Hemsworth (@liamhemsworth) on

  Допоки Ліам Хемсворт у лікарні, Майлі Сайрус перейняла його кар’єрні обов’язки головного актора фільму. А також, співачка прокоментувала: «Йому стає краще. Зараз він почуває себе добре. Але у нього справді були певні проблеми із самопочуттям. Так, йому було нелегко. Але ця стрічка аж надто важлива для нього, тому я тут із вами та готова його представляти від свого імені».

  MIley Cyrus says everyone will get to see her husband Liam Hemsworth’s funny side in #IsntItRomantic pic.twitter.com/TUOHpa3T6t

  — Variety (@Variety) February 12, 2019

  Тим не менш, не обійшлась Сайрус і без гумору на твердження репортера про те, що вона справді хороша дружина: «Усі гадають, що я тут для Ліама, але, насправді, я тут для Дому Valentino, так». Оприлюднив своє звернення до прихильників і сам Хемсворт, на офіційній сторінці в Instagram.

  «Вибачте, я не зміг бути присутнім на прем’єрі фільму. На щастя, у мене є кохана дружина, яка може це зробити замість мене. Дякую за підтримку. Сподіваюсь, вам сподобається наша нова картина. Любові всім!».  Джерело статті: “http://voiceshowbiz.com/moda/stul/sajrus-vrazyla-sukneyu-na-prem-yeri-strichky-svogo-cholovika-17901”

Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.