В Коростені відкрили центр "Open Space"

  На базі Коростенського міськрайонного відділу ДРАЦС заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Ірина Садовська відкрила центр «OpenSpace». Це вже 27 сервіс європейського зразка, який був відкритий в Україні.

  «Замовити ту чи іншу довідку, оплатити та отримати її в середньому протягом 20-40 хвилин громадяни можуть у нових центрах Мін’юсту європейського зразка «OpenSpace». Ще кілька років тому про таку оперативність ми навіть не могли подумати. А сьогодні це — реальність», — наголосила під час відкриття Ірина Садовська.

  Центр OpenSpace у Коростені став першим, який відкрили цього року, однак, за словами заступника Міністра, цього року у планах Мін’юсту є відкриття півсотні таких центрів по всій Україні. «Ми впевнено рухаємось до європейських стандартів», — наголосила Ірина Садовська.

  Щодо самого центру, він працюватиме у форматі «єдиного вікна» та «відкритого простору» з використанням електронної черги. За словами Ірини Садовської, працівники є достатньо кваліфікованими, адже у центрі можна отримати як і саму послугу, так і необхідну консультацію.

  Одразу ж на місці можна зробити і оплату обраної послуги. Тож громадянам не доведеться шукати банківські установи, а потім знову приходити й займати чергу, щоб показати квитанцію співробітникові реєстраційної установи. Окрім того, OpenSpace обладнаний спеціальними компактними пристроями, які дозволяють відвідувачам ідентифікувати себе за допомогою ID-карток.

  Урочисте відкриття чергового “прозорого офісу” відбулось, 11 лютого, за адресою: м. Коростень, вул. Грушевського, 25.  Джерело статті: “https://www.1.zt.ua/news/rizne/v-korosteni-vidkrili-tsentr-open-space.html”

Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.