Повернення Приватбанка Коломойскому стане ударом по співпраці з МВФ — Порошенко

  Президент Петро Порошенко прокоментував імовірне повернення націоналізованого Приватбанку колишньому власнику Ігорю Коломойському, і сказав, що був шокований заявою Коломойського про бажання отримати два мільярда доларів компенсації.

  Про це президент розповів під час зустрічі з бізнесом 15 квітня, яку транслював 112 Україна.

  Також у своєму акаунті в Twitter Порошенко зазначив, що повернення націоналізованого банку екс-власнику “викличе глибоку кризу у співпраці з МВФ”.

  Націоналізація Приватбанку, якою ми — нагадаю — врятували гроші десятків мільйонів клієнтів, проводилася у партнерстві з Фондом. Тож задній хід викличе глибоку кризу у відносинах із МВФ. З відповідними ризиками для курсу гривні і можливістю нової економічної кризи“, — написав Порошенко.

  Націоналізація Приватбанку, якою ми – нагадаю – врятували гроші десятків мільйонів клієнтів, проводилася в партнерстві з Фондом. Тож задній хід викличе глибоку кризу у стосунках з МВФ. З відповідними ризиками для курсу гривні і можливістю нової економічної кризи.

  — Петро Порошенко (@poroshenko) April 15, 2019

  Водночас, зазначив президент, “не мовчать пов’язані із Зеленським особи, і вимога двохмільярдної компенсації за Приватбанк — “уже на столі”.

  А справа про визнання націоналізації незаконною — на останній стадії судового розгляду“, — додав Порошенко.

  Глава держави наголосив також на тому, що рішення на користь Коломойського стане “потужним ударом по співпраці з МВФ”.

  Зате не мовчать пов’язані із Зеленським особи. Вимога двохмільярдної компенсації за Приватбанк вже на столі. А справа про визнання націоналізації незаконною – на останній стадії судового розгляду. Рішення на користь колишнього власника стане потужним ударом по співпраці з МВФ.

  — Петро Порошенко (@poroshenko) April 15, 2019

  Як повідомлялося, 8 квітня Коломойський завив, що йому не потрібен Приватбанк, однак він хоче компенсацію 2 мільярди доларів.  Джерело статті: “https://golosua.info/2019/04/15/povernennia-pryvatbanka-kolomoiskomu-stane-udarom-po-spivpratsi-z-mvf-poroshenko/”

Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.