Ігор Жданов і Ігор Гоцула з принципом відкату в 40%, ДОКУМЕНТ


  Ігор Жданов, фото: Википедия


  На днях відбулася поставка інвентарю для збірної команди України з легкої атлетики. Обладнання сертифіковане IAAF (міжнародною федерацією легкої атлетики) і вироблене на потужностях одного зі світових лідерів з виробництва легкоатлетичного обладнання фірми POLANIK, пише на своїй сторінці в Facebook керівник в Управління "Укрспортзабезпечення" Тарас Сириця.

  Міністр своїм наказом визначив орієнтовну вартість обладнання у 1 124 900₴

  Управління ж «Укрспортзабезпечення» придбало це обладнання за 586 000₴ тобто удвічі дешевше.

  Міністр помилився у ринковій вартості обладнання на 50 %. У бік зростання ціни.

  При чому ТОВ «Нікоспорт», під яке формувалася ціна, вийшло з первинною пропозицією у 1 060 000₴ А от стартова ціна переможця відразу складала – 736 130₴, тобто на 400 000₴ менше ніж запланував Жданов.

  Після цього він продовжуватиме розповідати, що «Укрспортзабезпечення» поставляє неякісне обладнання, а він не намагається реалізувати корупційні схеми???

  Керманичі міністерства намагалися тиснути на керівництво «Укрспортзабезпечення», нав’язуючи «правильного» постачальника.


  Ігор Гоцула, фото: XSPORT.ua


  Радник Жданова, у свої побрехеньках, називає ці спроби шантажу «налагодженням конструктивної співпраці».

  Тобто умови співпраці наступні: або ти сприяєш правильному постачальнику, або ми тебе звільняємо. Ми з хапугами не співпрацюємо і співпрацювати не будемо.

  Навіть якщо вони погрожують і намагаються реалізовувати свої погрози.

  До речі, зверніть увагу, що оцей міністерський «Нікаспорт» в процесі аукціону, серед 4-х учасників торгів, запропонував найвищу ціну, та все ж був готовий поставити обладнання за 652 000₴

  То скільки планувалося покласти до кишені?

  Зробимо просту арифметичну дію: ціна за наказом міністра 1 124 900 мінус ціна за яку контрагент був готовий поставити обладнання з власним прибутком, але без відкату 652 000, дорівнює 472 900₴ відкат.

  Якщо коротко, то: 1 124 900₴ — 652 000₴ =472 900₴

  Майже півмільйона гривень відкату.

  Тобто 40%. Ви пам’ятаєте, щоб за часів Яника були такі відкати?

  А от Жданов завів такі правила – патріот майданівець, і просто красівчик.

  Посилання на закупівлю у системі «Прозорро».

  Дивіться власними очима.

  Посіпакам Жданова це буде особливо корисно.

  Може не всі посіпаки в темі і в долі, а шанують його оскільки йому вірять – то подивіться самі, що він вам бреше.  Читайте также: Николай Даневич, замминистра молодежи и спорта, тотально погряз в «схемах» и откатах


  АНАЛИТИКА МЕДИА

  Джерело статті: “http://analitika.media/news/politics/2826-gor-zhdanov-gor-gocula-z-principom-vdkatu-v-40-dokument.html”

Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.