Все, що варто знати про металопластикові вікна в Києві


  Ремонт в квартирі – завжди непроста справа. Особливо, якщо ви запланували заміну скляних конструкцій в усіх кімнатах. Адже металопластикові вікна в Києві представлені в надзвичайно широкому асортименті: різняться за формою, товщиною профіля та склопакета, наявністю додаткових «опцій», дизайном. Тому сьогодні ми коротко розглянемо усе наявне розмаїття, та дізнаємось, який варіант краще вибрати.

  Почнімо з особливостей профіля та склопакета. Найкраще ізолюють тепло вікна з багатокамерним склопакетом та енергозбереженням. Щоб енергозбереження прослужило довше, воно має бути нанесеним на внутрішню поверхню скла. Товщина профіля в сучасних металопластикових вікон, в свою чергу, має досягати не менше, ніж 40 мм. А ще краще, якщо вона буде 50-60 мм.

  Форма скляної конструкції обирається відповідно до розміру та форми віконного отвору. Якщо він – нестандартний, то звертатися за вікнами краще до виробника. Знайти круглі, арочні чи трапецієподібні вікна ви можете на сайті компанії «Лінія Вікон». Ознайомтесь з асортиментом за посиланням. На сайті дуже часто діють акції, знижки, спеціальні пропозиції.

  Що ще важливо при виборі?

  Ви обов’язково маєте впевнитися, що пластикове вікно відповідає усім вашим вимогам. Зокрема, воно має гарантувати:

  • Високий рівень теплоізоляції. Адже, як відомо, найбільше тепла в квартирі втрачається саме через вікна. Герметична, надійно встановлена скляна конструкція стане вирішенням такої неприємної проблеми;
  • Шумоізоляцію. Даний параметр – ключовий для тих, хто мешкає в пожвавленій частині міста. Скляні конструкції, які добре ізолюють шум, дозволять почуватися затишно та комфортно вдома;
  • Безпечність. Важливо, щоб скляна конструкція була виготовлена з екологічних матеріалів;
  • Нормальний рівень пропускання світла. Важливо, щоб вікно не перешкоджало нормальному освітленню кімнати;
  • Простоту в догляді. Більшість пластикових конструкцій дуже легко мити, використовуючи класичні засоби побутової хімії. Також їх не потрібно фарбувати, що допоможе зекономити час та кошти.

  Немалу роль у виборі пластикових вікон відіграє також їх дизайн. Окрім класичних білих, існують ламіновані конструкції. Вони можуть мати будь-який колір: в тому числі, «під дерево». Завдяки таким вікнам, ви можете створити вдалий та гармонійний дизайн житла. Тому оберіть потрібний колір та подбайте про власний інтер’єр. Бажаємо вдалого ремонту!


  Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/com-news/zatishna-oselya/vse-shcho-varto-znati-pro-metaloplastikov-vkna-v-kiv-375125”

Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.