У Франції та Іспанії почалися протести активістів через G7

  У Франції та Іспанії почала проходити акція протесту проти саміту «Великої сімки», який розпочнеться сьогодні в місті Ендая (Франція), а закінчиться в Іруні (Іспанія). Про це повідомляють «Букви».

  Так, акція була запланована на 11:00 за місцевим часом і триватиме весь день. Трохи пізніше на місці протестів зʼявилися правоохоронці. Від Франції прибуло 13 тис., від басків — близько 4 тис. осіб, а також кілька тисяч іспанських полісменів.

  Місцеві бізнесмени вирішили закрити вітрини дерев’яними кришками, щоб уберегти своє майно. Для ідентифікації протестувальники зав’язують собі на руки зелені пов’язки.

  #Biarritz Police surrounded the #AntiG7 campsite and clashes are taking place inside. The organizers are prevented from returning. #G7Biarritz #Francepic.twitter.com/hOsPApR8K6

  — nonouzi (@Gerrrty) August 23, 2019
  • Президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном, під час якої останній пообіцяв не допустити повернення Росії в G7.
  • Канцлер Німеччини Ангела Меркель виступила проти безумовного повернення Росії до складу «Великої сімки» (США, Канада, Велика Британія, Німеччина, Франція, Італія, Японія).
  • Напередодні президент США Дональд Трамп висловився за повернення Росії до складу «Великої сімки».


  Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/34726-v-ispaniji-i-franciji-pochalisya-protesti-proti-samitu-g7”

Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.