У Чернівецькій ОДКЛ оновили обладнання для виходжування передчасно народжених дітей


  Як розповідає керівник обласної дитячої клінічної лікарні Микола Чепіль, нещодавно для відділення інтенсивної терапії новонароджених було придбане нове обладнання. Для покращення виходжування передчасно народжених дітей закупили дороговартісний кювез американського виробництва.

  Об этом сообщает http://pozitivnosti.net

  – Аналогічних кювезів немає в закладах охорони здоров’я області. Крім того, як нам повідомили представники постачальника, в Україні він теж один із перших зі своєї останньої партії виробництва. Це обладнання максимальної комплектації. Переконані, що воно значним чином прискорюватиме та покращуватиме виходжування діток, які цього потребують, – підкреслює М. Чепіль.

  Завідуючий відділення інтенсивної терапії новонароджених ОДКЛ Олексій Козьма каже, що в середньому протягом року на лікуванні у даному структурному підрозділі лікарні перебувають 210-240 дітей, 65-70% з них потребують виходжування у штучно створених умовах. Найкраще такі умови дозволяє забезпечити новопридбане обладнання.

  – Даний кювез забезпечує умови для належної життєдіяльності дітей, вагою менше 1,5 кг. Як правило, дитина перебуває у кювезі до досягнення відповідної ваги та стабілізації життєвоважливих показників, але неменше двох тижнів. Придбане обладнання дозволяє створити дитині необхідні умови вологості, температури, звукоізоляції. Крім того, кювез оснащений підводкою кисню, що дуже важливо, адже нерідко передчасно народжені діти потребують штучного забезпечення киснем, – додає Олексій Козьма.

  У Чернівецькій ОДКЛ оновили обладнання для виходжування передчасно народжених дітей
  У Чернівецькій ОДКЛ оновили обладнання для виходжування передчасно народжених дітей

  Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/health/u-cherniveckiy-odkl-onovili-obladnannya-dlya-vihodzhuvannya-peredchasno-narodzhenih-381685”

Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.