Сім’я померлої від COVID-19 британки пережила "фільм жахів"

  У Британії від коронавірусу померла 75-річна Джейн Джей, яка перед смертю по телефону прощалася зі своїми дітьми, перебуваючи в палаті інтенсивної терапії.

  Об этом сообщает Футляр от виолончели

  Як пише Daily Mail, пенсіонерка померла 24 березня, через тиждень, як її госпіталізували з діагнозом пневмонія.

  "Ми не могли обійняти її. Ми не могли сказати їй, що любимо її востаннє. Ми в шоці, тому що це так сюрреалістично. Я завжди буду вдячна за любов, яку моя бабуся давала всім нам, за доброту, яку вона показала", – розповіла її 22-річна внучка Моллі.

  Джейн Джей

  Джейн Джей

  Daily Mail

  51-річний син Алекс востаннє відвідував маму в захисному одязі і масці, щоб не підчепити коронавірус. Лікарі дозволили, що тільки один член сім’ї може відвідати хвору.

  "Мені і моїм сестрам довелося вибирати, кому з нас буде дозволено сидіти з нею, що було дуже важко. Моя сестра – соціальний працівник, тому ми вирішили захистити її від інфекції, тому вибрали мене замість цього, але все це було дуже сюрреалістично. Коли вона була в ізоляторі, було дуже тихо, дуже тихо і дуже спокійно – майже дивно", – згадував Алекс.

  Джейн Джей із сім’єю

  Джейн Джей із сім’єю

  Daily Mail

  Лікарі попередили чоловіка, що у матері слабкі шанси одужати, тому дозволили побути з нею.

  "Я запитав лікарів: "Ви сказали моїй мамі? "І вони сказали: "Так, вона знає, і вона хоче тебе бачити", – поділився син померлої.

  Алекс описав тиждень перебування матері в лікарні немов у "фільмі жахів". За цей час він тричі відвідувала хвору маму. Чоловік закликав людей не нехтувати заходами безпеки і дотримуватися карантину, щоб зупинити поширення хвороби.

  "Ви дивитеся новини, і ви бачите, як цифри зростають по всьому світу. Ми повинні вберегти тих, хто вразливий, ізолювавши себе, щоб дати уряду шанс боротися з вірусом", – наголосив Алекс.

  Джейн Джей померла від коронавірусу

  Джейн Джей померла від коронавірусу

  Daily Mail

  Як повідомляв OBOZREVATEL, станом на 26 березня коронавірус закріпився в Італії, Іспанії та США, де за останні дні показники різко зросли. Жертвами стали більше 21 тисяч осіб.

  Також у Британії за допомогою телефону визначили 6,6 млн можливих хворих коронавірусом.

  Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

  Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".  Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/simya-pomerloi-vid-covid-19-britanki-perezhila-film-zhahiv.htm”

Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.