Викликає кашель у собак: вчені вивели новий вірус для боротьби з COVID-19

  Вчені з Університету Айови вивели новий вірус, який може стати ключем до вакцини від COVID-19. Він нешкідливий для людини, але викликає кашель у собак.

  Об этом сообщает Руспрес

  ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

  Як повідомляє DailyMail, команда вчених розробила вірус, який допомагає пережити MERS — вірус Близькосхідного респіраторного синдрому (це один із видів коронавірусу, дуже близький до COVID-19). Миші, яким ввели вакцину, створену на основі винаходу вчених, змогли вижити після зараження смертельною дозою MERS.

  Пол Маккрей і його команда говорять, вони додали додатковий ген в РНК-вірус парагрипу 5 (PIV5) До речі, як відомо, парагрип викликає кашель у собак.

  Підхід вчених до лікування MERS базується на примусі організму викликати імунні реакції. Ця схема може спрацювати і проти COVID-19.

  Вчені вивели вірус для боротьби з COVID-19

  Вчені вивели вірус для боротьби з COVID-19

  "Ми знаємо, що люди піддавалися впливу PIV5, але він, мабуть, є нешкідливим для них", – сказав Пол Маккрей.

  Ефективність вакцини підтверджує і вірусолог Бяо Хе з Університету Джорджії. Згідно з його дослідженням, завдяки вакцині з нового вірусу миші дійсно змогли перенести важку форму MERS.

  Як повідомляв OBOZREVATEL, у Всесвітній організації охорони здоров’я заявили, що дослідження з розробки вакцин і способів лікування коронавірусу проводяться "з неймовірною швидкістю".

  Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

  Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".  Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/viklikae-kashel-u-sobak-vcheni-viveli-novij-virus-dlya-borotbi-z-covid-19.htm”

Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.