ВООЗ назвала нову загрозу COVID-19 для десятків мільйонів немовлят

  Пандемія COVID-19 призвела до припинення в світі масової вакцинації 80 млн дітей віком до 1 року.

  Об этом сообщает Слон

  ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

  Про це повідомило агентство Associated Press із посиланням на доповідь Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), ЮНІСЕФ та їх партнерів. За їхніми даними, були перервані кампанії з вакцинації дітей від кору, поліомієліту та холери.

  "Перебої у проведенні програм імунізації через пандемію COVID-19 ризикують звести нанівець десятиліття прогресу у вакцинації від таких захворювань, як кір", – сказав гендиректор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус.

  COVID-19 призвела до призупинення вакцинації 80 млн дітей – ВООЗ

  COVID-19 призвела до призупинення вакцинації 80 млн дітей – ВООЗ

  У ВООЗ наголосили, що проблеми з вакцинацією виникли, серед іншого, через те, що багато країн закрили свої кордони, і доставка іноземних вакцин виявилася неможливою.

  "Ми не можемо допустити, щоб наша боротьба з однією хворобою звела нанівець довгостроковий прогрес у боротьбі з іншими захворюваннями", – сказала виконавчий директор Дитячого фонду (ЮНІСЕФ) Хенріетта Фор.

  ВООЗ повідомила, що наступного тижня оприлюднить рекомендації для країн із питань безпечного здійснення вакцинації у період пандемії COVID-19.

  Згідно з даними міжнародних організацій, у майже 40 країнах, головним чином в Африці, перервані не менше 46 кампаній із вакцинації дітей від поліомієліту. Щеплення від кору перестали робити в 27 країнах.

  Як повідомляв OBOZREVATEL, Всесвітня організація охорони здоров’я попередила, що коронавірус може залишитися з людством назавжди, ставши ендемічним, як і ВІЛ.

  Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

  Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".  Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/vooz-nazvala-novu-zagrozu-covid-19-dlya-desyatkiv-miljoniv-nemovlyat.htm”

Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.