Нафтогаз виведе «Донецькоблгаз» із збитковості, до якої його довів Сергій Курченко  НАК "Нафтогаз України" розробила проєкт заходів, які допоможуть вивести АТ "Донецькоблгаз" із збитковості.

  Об этом сообщает Дедал


  Про це журналістам заявив директор департаменту інтегрованих комунікацій Нафтогазу Максим Білявський.

  "З метою виходу підприємства (АТ "Донецькоблгаз" — ред.) зі збитковості розроблено проєкт заходів щодо зменшення технологічних втрат природного газу (згідно норм ВТВ) в мережах товариства та запобіганню крадіжок газу споживачами", — сказав Білявський.

  Крім того, Нафтогаз посилив роботу в напрямку виявлення несанкціонованих газопроводів, втручань в роботу засобів вимірювальної техніки/лічильників, несанкціонованого відновлення газопостачання та інших порушень. Так, уже виявлено 44 таких порушень, за які нараховано штрафних санкцій на суму більше 3 млн гривень.

  Білявський також повідомив, що після передачі Донецькоблгазу в управління НАКу відбулися зустрічі з головою Донецької військово-цивільної адміністрації та головами міст, на яких обговорено питання сталого проходження опалювального сезону, виявлення неврахованих мереж газопроводів з метою їх передачі на баланс місцевих органів або Донецькоблгазу тощо.

  Наразі Нафтогаз розробляє заходи із автоматизації діяльності всіх напрямків роботи Донецькоблгазу. Офіційний сайт підприємства був оновлений, запрацювала та активно наповнюється сторінка в мережі Фейсбук. Розробляються також заходи стосовно впровадження сучасних стандартів та технологій обслуговування клієнтів.

  Як повідомлялося, 10 листопада Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), скасувала постанову про анулювання ліцензії ПАТ "Донецькоблгаз" на проведення діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ.

  Кабінет Міністрів 22 вересня погодив пропозицію Міненерго та АРМА передати майже 50% акцій ПАТ "Донецькоблгаз" в управління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".

  "Донецькоблгаз" із 6 березня 2021 року припинив газопостачання на об’єкти ОКП "Донецьктеплокомуненерго". Компанія заявила, що Донецьктеплокомуненерго залишилось без постачальника природного газу через борги перед НАК "Нафтогаз України". Згодом Служба безпеки розпочала досудове розслідування за фактом вчинення посадовими особами ПАТ "Донецькоблгаз" диверсійних дій, які призвели до відключення 58 котелень у районі проведення операції Об’єднаних сил. За даними СБУ, власниками Донецькоблгазу є іноземні офшорні компанії з ознаками фіктивності, що підконтрольні громадянину України, який на сьогодні перебуває на території Російської Федерації.

  Мова йде про т. з. "младоолігаврха" Сергія Курченко, який свого часу був "гаманцем" експрезидента Віктора Януковича і вірогідним агентом спецслужб РФ.

  У березні Шевченківський райсуд Києва наклав арешт на 49,88% акцій ПАТ «Донецькоблгаз» із забороною користування, відчуження та розпорядження ними і передав компанію в управління Агентству з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

  «Аргумент»


  Источник: Дедал

Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.